Oddam książki!

Zainspirowana cyklicznymi rozdawajkami Marlowa i zirytowana rosnącym bałaganem na półce do-pozbycia-się postanowiłam po prostu oddać Wam książki, których z różnych powodów nie chcę trzymać. Regularnie zbiera się tego trochę, więc akcja z pewnością będzie się powtarzać co jakiś czas (w zależności od tego, ile książek z własnych półek uda mi się przeczytać ;) ). Żeby nie było zbyt pięknie, odbiorca musi pokryć ewentualne koszty wysyłki książek. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę pofatygować się do mnie (Gdańsk Morena), serdecznie zapraszam - książki wtedy są całkowicie gratis i jeszcze herbatą mogę poczęstować :)Tym razem do wzięcia są:Jak widać, książki bardzo różne - stare i nowe, czytane i nie. Część może mieć podkreślenia lub notatki zrobione ołówkiem (na pewno "Zaopiekuj się moją mamą" takie ma). Niektóre z kolei są nawet nieotwierane - nie będę pisać, które, żeby nie przyciągać tu łowców okazji. Mam nadzieję, że każdy tytuł trafi do osoby, która rzeczywiście chce go mieć.

Jeszcze garść zasad:
1. Ogólnie kto pierwszy, ten lepszy (więc przede wszystkim proszę czytać komentarze), ale przewiduję wyjątki od tej zasady. Można się zgłaszać do kilku książek, ale wtedy proszę o zaznaczenie, którą chcecie najbardziej, bo o ile o pierwszej będzie decydował czas zgłoszenia, o tyle drugiej i trzeciej już nie obiecuję. Mile widziane osoby z Gdańska, nie chce mi się wszystkiego nosić na pocztę ;)
2. Po zgłoszeniu i potwierdzeniu przeze mnie w komentarzu proszę o podanie mailem (agazielinska87  na gmailu) danych do wysyłki. Jeśli nie otrzymam danych w ciągu trzech dni od potwierdzenia, zgłoszenie uznaję za nieważne i książkę oddaję innemu chętnemu.
3. W odpowiedzi na maila będę podawała wagę książek i szacowany koszt wysyłki - paczki będę wysyłać po otrzymaniu przelewu, w ciągu tygodnia.
4. Na zgłoszenia czekam do 14 września, potem pozbędę się tego, co zostanie, w jakiś prostszy sposób ;)
Jak coś jeszcze mi się przypomni, to dopiszę. Zapisy otwarte!

25 komentarzy:

 1. "Anioła" Szwai mogę prosić? Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, wreszcie się będę mogła odwdzięczyć za Szabo :) Proszę o adres w takim razie.

   Usuń
 2. Zaopiekuj się moją mamą i chętnie przygarnę też Cytrynowy stolik <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, że "Zaopiekuj się moją mamą" przygarnę najchętniej :)

   Usuń
 3. Brzaski i zmierzchy i książkę Boya mogę?

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja poproszę Smoka i Córkę czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, widzę, że awiola mnie ubiegła z tym "Smokiem", a już tylko dwóch tytułów brakuje mi do skompletowania całej serii. ;) No nic, może innym razem coś się trafi.

  PS Też jestem z Gdańska! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbuj negocjować z awiolą ;)
   Tę akurat oddaję, bo mam dwie, więc jak przeczytam (kiedyś), postaram się o Tobie pamiętać :) A czego jeszcze Ci brakuje?

   Usuń
  2. Drugi tytuł to "Rozamunda". ;) (Oczywiście, nie liczę powieści, które były wydane w KIKu, ale ja posiadam je w innym wydaniu).

   Usuń
  3. Jeśli chcesz to odstąpię Ci "Smoka". Ja też zbieram tą serię, ale jeszcze sporo mi brakuje co całości. A skoro Tobie już tak niewiele, to chętnie z niej zrezygnuję. Napisz, czy ją bierzesz :)

   Usuń
  4. Ojej, naprawdę? To bardzo miło z twojej strony! :) Zdaję sobie sprawę z tego, jak powoli idą takie poszukiwania i jak cudownie jest dołożyć kolejny tom na półkę, naprawdę nie trzeba było, ojejku, nie wiem, co powiedzieć!

   I kurczę, teraz tak patrzę, że mi się pomieszało w komentarzu powyżej. ;) Zerknęłam do notesu i spisałam nie ten tytuł. Tak to jest, jak człowiek się zamyśli. Bo zbieram, oczywiście, obie serie: KIK i Kolibra (inne też się staram: np. Nike). Z Kolibra brakuje mi "Geniusza i bogini". ;) No i w sumie, jak pisałam powyżej, trochę oszukuję, bo nie mam też innych pozycji wydanych w tej serii (np. Dostojewskiego), mam je za to w nowszych wydaniach. ;)
   W zeszłym miesiącu przyszłam do najbliższej biblioteki, patrzę, a tam stare, zniszczone, zdublowane książki. Przejrzałam i za jednym zamachem zgarnęłam mnóstwo perełek.

   Usuń
  5. Czyli się dogadali? Po jednej? :)

   Ja też zgarniam z biblioteki starocie ;) Cuda można znaleźć!

   Usuń
  6. Tak, dogadaliśmy się :) Już piszę do Ciebie wiadomość :)

   Usuń
  7. I ja też napisałam. :) Mam nadzieję, że doszło!

   Usuń
 6. "Lód nad głową "by mnie interesował.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń